U bent hier: Lödige Industries > Contact

Neem contact met ons op!

Lödige Benelux

Heeft u vragen over onze diensten, producten of ons bedrijf, aarzel dan niet om ons te bellen of stuur een e-mail naar: benelux@lodige.com

In 1966 startten we ons bedrijf in Nederland, met een focus op hefwerktuigen en goederenliften. Lees meer

Hier vindt u de adressen van alle bedrijven binnen Lödige worldwide

Aanspreekpartner

U kunt ons altijd bereiken!

Met vragen over onze activiteiten, onze producten of ons bedrijf kunt u altijd per telefoon of e-mail bij ons terecht:

 

VERKOOP Naam E-mail Telefoon
       
Logistiek en parkeer systemen Arthur van Brink a.van.brink@lodige.com Werk: +31 88 101 4408
  Wim Kolsters w.kolsters@lodige.com Werk: +31 88 101 4417
  Arie van Dijk a.van.dijk@lodige.com Werk: +31 88 101 4411
       
Liften Wim Kolsters w.kolsters@lodige.com Werk: +31 88 101 4417
  Koen Reijmer k.reijmer@lodige.com Werk: +31 88 101 4432
  Leon de Vos L.de.vos@lodige.com Werk: +31 88 101 4434
       
SERVICE      
Onderhoud Leo Aardoom l.aardoom@lodige.com Werk: +31 88 101 4414
  Joshua Akkermans j.akkermans@lodige.com Werk: +31 88 101 4415
Modernisering en reparaties liften Arian van Baardwijk a.van.baardwijk@lodige.com Werk: +31 88 101 4402

Hoe kunnen we u helpen?

captcha

Heeft uw installatie een storing?

Heeft u buiten het gebruikelijke onderhoud een servicemonteur nodig? Neemt u dan contact op met ons serviceteam.

24/7 Storingsnummer Liften:
  +31 73-6249320

24/7 Storingsnummer Logistieke systemen:
  +31 88-1014466

24/7 Storingsnummer Parkeersystemen:
  +31 88-6550777

Heeft u een algemene vraag belt u dan:
  +31 88-1014400

Informatie voor vervoerders en koeriers:

Aflevering:
Lödige Benelux
Kasteleinenkampweg 14
5222 AX 's-Hertogenbosch

Maandag-vrijdag 8:00 - 16:30 uur

Meer informatie over Lödige Industries

Wereldwijde aanwezigheid

Wereldwijd bereik - Lokale kennis 
Wereldwijd beschikbaar. Vind een team bij u in de buurt.

Vind mijn team

Succesverhalen

Gericht op het succes van onze klanten.
Lees enkele van onze meest interessante verhalen.

Lees meer

Downloadcentrum

Al onze informatie op één plek.
Bekijk hier alle brochures, certificaten, verhalen.

Naar het downloadcentrum