U bent hier: Lödige Industries > Contact

Neem contact met ons op!

Lödige Benelux

Heeft u vragen over onze diensten, producten of ons bedrijf, aarzel dan niet om ons te bellen of stuur een e-mail naar: info (at) lodige.nl

In 1966 startten we ons bedrijf in Nederland, met een focus op hefwerktuigen en goederenliften. Lees meer

Hier vindt u de adressen van alle bedrijven binnen Lödige worldwide

Aanspreekpartner

U kunt ons altijd bereiken!

Met vragen over onze activiteiten, onze producten of ons bedrijf kunt u altijd per telefoon of e-mail bij ons terecht:

 

VERKOOP Naam E-mail Telefoon
       
Logistiek en parkeer systemen Arthur van Brink a.van.brink@lodige.com Werk: +31 88 101 4408
  Wim Kolsters w.kolsters@lodige.com Werk: +31 88 101 4417
  Arie van Dijk a.van.dijk@lodige.com Werk: +31 88 101 4411
       
Geautomatiseerde parkeersystemen 5BY2 Kamiel Koot k.koot@lodige.com Werk: +31 65 247 2464
       
Liften Wim Kolsters w.kolsters@lodige.com Werk: +31 88 101 4417
  Joshua Akkermans j.akkermans@lodige.com Werk: +31 88 101 4415
  Koen Reijmer k.reijmer@lodige.com Werk: +31 88 101 4432
  Leon de Vos L.de.vos@lodige.com Werk: +31 88 101 4434
       
SERVICE      
Onderhoud Leo Aardoom l.aardoom@lodige.com Werk: +31 88 101 4414
Modernisering en reparaties liften Robert van de Poel r.van.de.poel@lodige.com Werk: +31 88 101 4405
  Arian van Baardwijk a.van.baardwijk@lodige.com Werk: +31 88 101 4402

Hoe kunnen we u helpen?

captcha

Heeft uw apparatuur een storing?

Heeft u buiten het gebruikelijke onderhoud een servicemonteur nodig? Neemt u dan contact op met ons serviceteam, door te bellen naar +31 73 624 9320 24 uur per dag (24/7).

Heeft u een algemene vraag belt u dan +31 88 101 44 00.

Informatie voor vervoerders en koeriers:

Aflevering:
Lödige Benelux
Kasteleinenkampweg 14
5222 AX 's-Hertogenbosch

Moandag - donderdag: 7:30 - 15:15 uur
Vrijdag: 7:30 - 12:30 uur

Meer informatie over Lödige Industries

Wereldwijde aanwezigheid

Wereldwijd bereik - Lokale kennis 
Wereldwijd beschikbaar. Vind een team bij u in de buurt.

Vind mijn team

Succesverhalen

Gericht op het succes van onze klanten.
Lees enkele van onze meest interessante verhalen.

Lees meer

Downloadcentrum

Al onze informatie op één plek.
Bekijk hier alle brochures, certificaten, verhalen.

Naar het downloadcentrum